لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس بصورت شبانه روزی در منطقه، محدوده و خیابان های تهرانپارس انجام می شود و البته برای ساکنین این محدوده 15% تخفیف جهت رفع گرفتگی لوله ها در نظر گرفته شده است.

شما عزیزان می توانید جهت مشاوره در رابطه با دستگاه فنر زن لوله بصورت رایگان مشاوره بگیرید و در صورت لزوم یکی از فنی کاران ما جهت بازدید رایگان در محل شما اعزام شود و اقدام به بررسی نوع لوله گرفتگی کند. مرکز آرمان لوله با توجه به ارائه خدمات تخصصی در زمینه لوله بازکنی تهرانپارس همیشه در تلاش است تا بتواند علاوه بر کار تمیز و تخصصی، با استفاده از تخفیف های ویژه خود، رضایت شما ساکنین تهرانپارس را همراه خود داشته باشد.

شماره لوله بازکنی در تهرانپارس

02177587371

آیا می دانید دستگاه فنر زن لوله یکی از بهترین روش ها جهت رفع گرفتگی لوله می باشد؟ به دلیل استفاده دستگاه های بروز و اتوماتیک در مرکز آرمان لوله این اطمینان را به شما عزیزان می دهیم که بدون آسیب به لوله ها اقدام به رفع گرفتگی کفشور حمام و آشپزخانه و… کنیم. البته کلیه کارکنان این مرکز اقدام به رعایت پروتکل های بهداشتی کرده و پس از انجام کار اقدام به نظافت محیط می کنند.

خدمات لوله بازکنی تهرانپارس

ما نیز برای فعالیت در این منطقه حرفی برای گفتن داریم و جهت لوله بازکنی تهرانپارس دارای بیش از 5 سال سابقه فعالیت داشته و شعبه مرکزی ما در منطقه تهرانپارس می باشد. از همین جهت پس از ارتباط شما با آرمان لوله در کمتر از 20 دقیقه در محل شما حاضر و اقدام به بررسی دقیق لوله مسدود شده می کنیم و با استفاده از دستگاه تراکم هوا و فنر زنی اقدام به باز کردن آن می کنیم.

لوله بازکنی در تهرانپارس
لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس

بدون شک همه شما عزیزان به دنبال یک مرکز متخصص و حرفه ای هستید که دارای مجوز اتحادیه باشد و نرخ های آن از نرخ های داده شده توسط اتحادیه تبعیت کند. این مرکز در سراسر تهران فعالیت داشته و برای لوله بازکنی تهران قطعا می توان گفت جزو ارزان ترین مرکز خدماتی حال حاضر می باشد که علاوه بر ارزان بودن کاملا متعهد بوده و اقدام به ارائه گارانتی فعالیت خود می کند.

در ادامه شما را با منطقه ها و خیابان ها و محدوده های تهرانپارس آشنا خواهیم ساخت که بدانید در این محله ها حضور ما بصورت فوری حتی در روز های بارانی و برفی می باشد.

 • فلکه اول تهرانپارس
 • فلکه دوم، سوم و چهارم تهرانپارس
 • خیابان تیرانداز
 • میدان قمر بنی هاشم
 • خیابان جشنواره و خیابان فرجام
 • خیابان حجر بن عدی و فلکه سجادیه
 • میدان و بلوار پروین (شاهد) و خیابان دماوند
 • خیابان هنگام و…

البته در بالا فقط به چند محله اشاره شد ولی باید بدانید که سراسر محله ها تحت خدمات لوله بازکنی تهرانپارس می باشد که علاوه بر شبانه روزی بودن فعالیت ها، تخفیف های ویژه ای تا پایان سال 1401 در نظر گرفته شده است. ما نیز با توجه به اوضاع کرونا و ضعیف تر شدن کسب و کار ها تخفیف های مناسبی را در نظر گرفته ایم که بتوانیم خدمتی هرچند نا چیز به مردم شریف واقع در این محدوده کرده باشیم.

لوله بازکنی منطقه تهرانپارس

لوله بازکنی منطقه تهرانپارس بصورت شبانه روزی بوده و با قیمت های ارزان و همچنین کار با کیفیت به دلیل استفاده از دستگاه های بروز فنر زن لوله، کار را بصورت تضمینی انجام می دهیم که همین موضوع باعث محبوب شدن و پیچیده شده نام آرمان لوله در منطقه تهرانپارس می باشد.

لوله بازکنی منقه تهرانپارس
لوله بازکنی منقه تهرانپارس

باید توجه داشته باشید که در حال حاضر بیش از 70 درصد از فعالان این صنف بدون داشتن مجوز فعالیت می کنند و با قرار دادن شماره های خود در سطح اینترنت کار می گیرند و با دادن قیمت های بسیار بالا از مشتریان خوب و ساکنین منطقه تهرانپارس اقدام به نوعی اخاذی می نمایند. شما عزیزان باید در این رابطه هوشیار باشید و به هیچ عنوان با مرکز های بدون نشانی همکاری نکنید.

اگر بخواهیم بصورت دقیق به این موضوع بپردازیم، در سال های اخیر و با شروع شیوع کرونا اکثر کسب و کار ها با تعطیل کردن کسب و کار خود، زمینه ساز سو استفاده برخی از برند های جدید شده اند که قیمت های بسیار بالاتر نسبت به نرخ مصوب اتحادیه لوله بازکنی منطقه تهرانپارس می دهند و همین موضوع باعث می شود که نارضایتی شما عزیزان فراهم شود. ما نیز با در نظر گرفتن این موارد و برای ثابت کردن حسن نیت خود همراه کلیه فنی کاران خود کپی مجوز فعالیت خود را ارسال می کنیم تا با مشاهده آن و بررسی قیمت ها خیالتان راحت شود.

لوله بازکنی محدوده تهرانپارس

لوله بازکنی محدوده تهرانپارس ارزان قیمت بوده و شروع تعرفه ما مطابق با اتحادیه و نرخ های آن 100 هزار تومان می باشد که با بررسی دقیق تر و نوع گرفتگی لوله ها مشخص می شود قیمت نهایی چقدر خواهد شد. این قیمت ها بستگی به فاکتور های زیادی دارد و ما در ادامه به برخی از این موارد اشاره خواهیم کرد.

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس
لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس
 • نوع گرفتگی چیست و داخل آن چه چیزی باعث مسدود شدن راه آب لوله شده است؟
 • از چند نقطه لوله های فاضلاب منزل شما گرفته شده است و با چه روشی باز خواهد شد؟
 • مدت زمانی که برای رفع مشکل و مسدودی بطور کامل صرف می شود چقدر می باشد؟
 • از چه دستگاهی در نهایت برای باز شدن لوله ها استفاده خواهد شد و چند نقطه باز می شود؟
 • در صورت گرفتی لوله راه آب پشت بام با استفاده از دستگاه تراکم هوا و یا فنر زنی لوله انجام می شود؟

شما عزیزان باید بدانید که موارد بالا در قیمت ها موثر می باشد، البته افزایش قیمت ها محسوس نبوده و بسیار کم در قیمت نهایی لوله بازکنی محدوده تهرانپارس موثر می باشد. این مرکز با جرات می توان گفت جزو ارزان ترین مراکز لوله بازکنی در شمال تهران می باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی های بیشتر با شماره 09129723510 بصورت شبانه روزی ارتباط برقرار نمایید.

البته باید بدانید که کار خدمات ارمان لوله منوط به خدمات لوله بازکنی خیابان تهرانپارس نمی باشد و ما نیز در زمینه تخلیه چاه و چاه کنی در این منطقه حضوری فعال داریم که با استفاده از تعرفه های مناسب به دنبال کسب رضایت کامل شما عزیزان هستیم.

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می باشد و در صورت هرگونه مشکل و حتی باز نشدن لوله های مسدود شده کفشور حمام، کفشور آشپزخانه و… کلیه هزینه ها را به شما عزیزان برگشت می دهد. در ادامه شما عزیزان را با خدماتی که آرمان لوله جهت رضایت مندی شما آماده کرده است را بیان کرده ایم.

 • این مرکز با فعالیت شبانه روزی در تهرانپارس تهران فعال می باشد
 • قیمت ها نیز در طول روز و شب یکسان بوده  افزایش قیمت نخواهیم داشت
 • در کمتر از 20 دقیقه سعی می شود که سرویسکار در محل شما حاضر شود
 • کلیه کارکنان اقدام به رعایت پروتکل های بهداشتی می کنند و دستگاه ها ضد عفونی خواهند شد
 • در بحث هزینه ها یک تخفیف 15درصدی برای شما عزیزان در خیابان این منطقه در نظر گرفته شده است
 • پس از انجام کار و باز شدن لوله ها نیروی ما اقدام به نظافت محیط خواهد کرد
 • در صورت باز مشدن گرفتگی لوله با استفاده از مواد شوینده و دستگاه مبلغ عودت می شود

قطعا هیچ مرکزی اقدام به ارائه این موارد تضمین و پاسخگویی به مشتریان نمی کند و ما در آرمان لوله به دلیل مهم بودن رضایت مشتریان علاوه بر ارائه خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس تمام تلاش خود را جهت همکاری مجدد خواهیم کرد و ما اعتقاد داریم شما عزیزان در صورت رضایت کامل، با افتخار به دیگر افراد معرفی خواهید کرد.

روش های لوله بازکنی تهرانپارس

دستگاه های بسیار زیادی در زمینه لوله بازکنی تهرانپارس وجود دارد و ما در این مرکز با استفاده از دو دستگاه بروز و جدید که اولی جهت فنر زنی لوله بصورت اتوماتیک و دیگر دستگاه جهت تولید فشار هوا که نام ان تراکم هوا می باشد می کنیم. این دو دستگاه یکی از بهترین روش های رفع گرفتگی لوله ها می باشد و بصورت تضمینی کار را انجام خواهیم داد.

تخفیف های دیگر مناطق

لوله بازکنی پاسداران

البته باید توجه داشته باشید که در صورت گرفتگی لوله ها خود اقدام به باز کردن لوله گرفته شده نکنید! برخی از مشتریان با استفاده از اسید لوله بازکن اقدام به ریختن آن در لوله ها می کند و این موضوع باعث می شود چسب زانو لوله های قدیمی باز شود و یا حتی در صورت قدرت بالای اسید لوله های فرسوده دچار آسیب جدی شود. به هیچ عنوان اقدام به ریختن اسید لوله بازکن نکنید و حتما کار را به یک متخصص لوله بازکنی در تهرانپارس واقع در شرق تهران بسپارید.

روش استفاده از اسید لوله بازکن

این روش در بسیاری از منازل استفاده می شود و در نهایت با باز نشدن لوله ها صاحبخانه ها مجبور به تماس با مراکز لوله بازکنی در تهرانپارس می کنند و البته این کار نیز بسیار اشتباه می باشد. اسید لوله بازکن باید از قدرت بسیار بالا برخوردار نباشد و در صورت استفاده از آن لوله های شما در صورت قدیمی بودن سوراخ و باعث نشتی شده و رطوبت و نم کف را بر خواهد داشت.

در صورت استفاده از اسید ها حتما به درصد آن توجه داشته باشید و خب اگر اشیاء باعث ایجاد مسدودی شده است اصلا استفاده از این روش جوابگو نخواهد بود. با توجه به داشتن شعبه در خیابان تهرانپارس بصورت رایگان در محل شما برای بازدید از لوله حاضر می شویم تا بتوانیم راهنمایی های دقیقی به شما عزیزان دهیم.

تخفیف های دیگر مناطق

لوله بازکنی لواسان

دستگاه ژنراتور و فنر زنی برقی یکی از روش های آسان و نتیجه بخش همیشه می باشد که با استفاده از آن در کمتر از 15 دقیقه اقدام به رفع گرفتگی می کنیم و یا حتی در صورت باز نشدن آن اقدام به استفاده از دستگاه پمپ تراکم هوا اقدام به تولید فشار باد درون لوله می کنیم که اشیاء را به بیرون لوله هدایت کند و مشکل حل شود.

لوله بازکن تهرانپارس متخصص و متعهد

با توجه به تخصص لوله بازکن تهرانپارس و مهارت بسیار بالای کلیه نیرو های فعال در این منطقه، به شما این تضمین را می دهیم که با توجه به تجربه بسیار بالا، در زمانی کوتاه مسیر مسدود شده را پیدا کرده و در نهایت اقدام به رفع گرفتگی لوله کنیم.

لوله بازکن تهرانپارس
لوله بازکن تهرانپارس

همانطور که متوجه شدید مرکز خدمات آرمان لوله با فعالیت شبانه روزی خود بدون افزایش قیمت در کمترین زمان در محل حاضر شده و کلیه نیرو های این مرکز تخصصی اقدام به رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط کرونا می کنند. کلیه محیط هایی که جهت رفع مسدودی لوله بازکن تهرانپارس اقدام به فنر زنی کرده است را بطور کامل تمیز و نظافت می کنیم.

اگر می خواهید کار را به آرمان لوله بسپارید، باید بدانید که با دارا بودن بیش از 5 سال سابقه فعالیت در شعله مرکزی این منطقه تابحال حتی 1 مورد نارضایتی از خدمات این مرکز ثبت نشده است و کلیه مشتریان راضی بوده اند. با ارائه تخفیف 15درصدی که از مبلغ کل فاکتور شما کسر می گردد به دنبال رضایت شما عزیزان هستیم و کلیه مراکز لوله بازکنی در تهرانپارس ما مطابق با تعرفه های اتحادیه و نرخ های ارائه شده توسط آن کار می کنند.

قیمت لوله بازکنی تهرانپارس تهران

بدون هیچ نگرانی می توانید از خدمات آرمان لوله با قیمت و تعرفه های سال 1400 استفاده نمایید و البته علاوه بر ارائه 15% تخفیف در سال 1401، این مرکز بصورت شبانه روزی در خدمت شما شهروندان عزیز می باشد. جهت ارتباط با کارشناسان ما می تواتید با شماره تلفن 09129723510 در هفت روز هفته تماس حاضل فرمایید.

البته نکته جالب همکاری با این مجموعه به نزدیک بودن شعبه به محل زندگی شما عزیزان می باشد و در تهرانپارس تهران بنا به داشتن شعبه در مرکز شهر در کمتر از 1 کیلومتر می توانیم زیر 20 دقیقه در محل شما عزیزان حاضر شویم.

فاصله تقریبی آرمان لوله به محل شما 1 کیلومتر
ساعت کار این مرکز شبانه روزی همه روزه
سابقه کار متخصص 13 سال سابقه
شرح خدمات این مرکز خدمات لوله بازکنی منطقه تهرانپارس
سطح مهارت متخصص

با داشتن خدمات گارانتی آرمان لوله با خیال راحت می توانید کار رفع گرفتگی لوله ها را به این مرکز بسپارید و با با داشتن بهترین مواد و اسید لوله بازکن و همچنین دارا بودن بهترین دستگاه فنر زن لوله به کمک شما بصورت شبانه روزی می آییم تا در زمانی کوتاه اقدام به رفع گرفتگی لوله کف آشپزخانه، حمام و… کنیم.

دفتر غرب تهران 44210819
دفتر شمال تهران 22381931
دفتر شرق تهران 77587371
دفتر جنوب تهران 55585594

دفتر مرکزی ما در این منطقه واقع شده است و با توجه به داشتن 13 سال سابقه فعالیت در زمینه لوله بازکن تهرانپارس تهران می توانید با 15% تخفیف بصورت شبانه روزی با آرمان لوله ارتباط برقرار نمایید.

شماره تلفن شبانه روزی در منطقه تهرانپارس

بصورت شبانه روزی در هفت روز هفته و با ارائه 15% تخفیف تا پایان سال با شماره 09129723510 می توانید ارتباط برقرار نمایید تا از خدمات آرمان لوله بهرمند شوید.

خدمات لوله بازکنی در تهرانپارس بصورت تضمینی

هرگونه خدمات ارائه شده توسط این مرکز دارای تضمین بوده و حتی در صورت باز نشدن لوله ها و مسدودی شدید اقدام به برگشت وجه خواهیم کرد تا بتوانیم رضایت شما را همراه خود داشته باشیم.

4.7/5 - (16 امتیاز)

9 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی تهرانپارس»

 1. بنده لوله ساختمانم گرفته بود و باعث شده بود نم بده کف و اشتباهم این بود که اسید ریخته بودم داخل لوله ها و در نهایت اشنا شدم با شما که خدا خیرتون بده فک کنم ۳۰ دقیقه هم نشد که لوله رو با فنر زنی باز کردین و خواستم تشکر کنم.

 2. نشری مراد

  خیلی عالیه این مرکز، با توجه به باران شدیدی که در تهرانپارس بود فکر ننیکردم کلا مرکزی باشه که نیرو بفرسته و خب در اینترنت با آرمان لوله اشنا شدم که با توجه به این شرایط بارانی خودشون رو رسوندن و راه آب پشت بام رو برامون باز کردن. خیلی ممنون ازتون

 3. وحید عابدی

  سلام بسیار ممنونم ما در منطقه تهرانپارس خیلی دنبال یک لوله بازکن متخصص با سابقه بودم و با آرمان لوله آشنا شدیم و در کل خیلی راضی بودیم. سپاس از تمام کارکنان این مجموعه که کاملا متخصص و با اخلاق هستند.

 4. انواع و روش لوله بازکنی چگونه است؟ خواستم به محتوای آرمان لوله این مورد را اضافه کنم بنا به تجربه شخصی که در منزل خودم انجام دادم.
  ببینید روش های لوله بازکنی سه مورد هست و اولیش استفاده از اسید جهت رفع گرفتگی لوله هست و خب یه روش مناسب هست در صورتی که لوله ها زیاد گرفته نشده باشد و خود صاحبخانه میتونه انجام بده و راحته ولی باید پنجره ها باز باشه تا اسید ریه هارو درگیر و آسیب نزنه.
  در دو روش دیگه باید حتما توسط لوله بازکنی تهرانپارس انجام بشه و اولیش استفاده از دستگاه فنر زن هست که خیلی روش خوبی است.
  دومین روش استفاده از دستگاه تولید فشار آب هست که درون لوله ها با فشار آب تولید شده سنگ و شن هارو به خروجی لوله هدایت میکنه.
  در کل باید مراقب بود هنگاه استفاده از اسید برای باز کردن لوله ها.

 5. محمد برقی

  با توجه به شبانه روزی بودن خدمات آرمان لوله بنده در شب اول عید ۱۴۰۱ باهاشون تماس گرفتم و ۲۰ دقیقه بعد در محل ما حاضر شدن و با دستگاه لوله بازکن اقدام به رفع گرفتگی لوله ما کردن و چون کارشون تمیز و خوب بود ۵۰ تومان هم عیدی خودم دادم و خواستم تشکر کنم و البته سال نوی شما مبارک.

 6. عاطفه رمضانی

  ببخشید با استفاده از اسید لوله رو جلوش رو گرفتم و دوتا اسید به اندازه ۳ لیتر ریختم داخل لوله اما بعد از گذشت چند روز حس میکنم نم برداشته کف حیات و میترسم این اسید که گذاشتم ۱ ساعت بمونه تو لوله ها سوراخ کرده باشه لوله رو و خرج سنگینی رو دستم بزاره و ازتون خواهش میکنم کمک کنید چون نمیدونستم باید چیکار کنم و شاید اشتباه کرده باشم اسید ریختم داخل لوله های کف خانه. الان مشکل گرفتگی رفع شده فقط نم برداشته کناره های دیوار چون ما لوبه هامون در کنار دیوار هست قسمتیش و نگران شدم. ای کاش هزینه میکردم و به لوله بازکن آرمان لوله میگفتم بیاد و کار رو انجام بده که اینطور هم نمیشد. ممنونم لطفا کمکم کنید.

  1. سلام میتوانید بصورت شبانه روزی با لوله بازکن تهرانپارس تماس حاضل فرمایید تا برای ارائه خدمت به شما در محل حاضر شویم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس آرمان لوله