لوله بازکنی فرمانیه

لوله بازکنی فرمانیه

با توجه به گرفتگی لوله آشپزخانه، پذیرایی و حمام قطعا نیازمند به لوله بازکنی فرمانیه خواهید شد و ما نیز در مرکز خدمات آرمان لوله بصورت شبانه روزی در محله فرمانیه که جزو شهرداری1 محسوب میگردد فعالیت میکنیم.

همواره در این مرکز تلاش می شود تا با استفاده از جدیدترین دستگاه فنر زنی لوله در فرمانیه تهران اقدام به رفع گرفتگی هرنوع گرفتگی لوله های منازل می کنیم و با ارائه 15% تخفیف تا پایان سال 1400 و همچنین 1401 به دنبال کسب رضایت شما عزیزان می باشد و علاوه بر قیمت های مناسب خود اقدام به رعایت پروتکل های بهداشتی خواهد کرد.

شماره تلفن شعبه فرمانیه

22381931 021

لوله بازکنی فرمانیه با توجه به داشتن 10 نیروی متخصص در تلاش است که بصورت شبانه روزی اقدام به ارائه خدمت تخصصی خود کند و با استفاده از دستگاه فنر زنی لوله را بدون آسیب و شکستگی از هرگونه گرفتگی رفع کند.

شماره لوله بازکنی فرمانیه

شما عزیزان می توانید با توجه به شبانه روزی بدون آرمان لوله با شماره 09129723510 ارتباط برقرار نمایید. این مرکز بصورت کلی با داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمینه لوله بازکنی تهران توانسته است در اکثر مناطق شعبه ایجاد کند و برای همین منظور در خیابان فرمانیه نیز پس از ثبت درخواست شما نیروی ما کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر می شود.

شماره لوله بازکنی فرمانیه
شماره لوله بازکنی فرمانیه

شماره لوله بازکنی فرمانیه با توجه به ارائه خدمات تخصصی با استفاده از تجهیزات جدید و پیشرفته می تواند به دو روش فنر زنی و فشار یا پمپ آب اقدام به تخلیه لوله گرفته شده کند و بصورت تضمینی کار را انجام دهد و در صورت باز نشدن لوله با استفاده از روش های نوین دیگر سعی بر رفع گرفتگی لوله از اشیاء کند.

در سال های اخیر بسیاری از مشتریان گلایه زیادی از مراکز غیر مجاز داشته اند و به شما توصیه می شود که به هیچ عنوان اقدام به سپردن کار به افراد و مراکز غیر مجاز نکتید! به این دلیل که دستگاه های قدیمی دارا هستند و در صورت باز نشدن لوله هزینه هایی را اخذ خواهند کرد و حتی در صورت شکستن لوله پاسخگو نمی باشند.

ما در این مرکز بصورت شبانه روزی برای لوله بازکنی فرمانیه اقدام به ارائه خدمات می کنیم و با داشتن مجوز های فعالیت برای لوله بازکنی شمال تهران می توانید با خیال راحت با این مرکز تماس بگیرید و کار را بسپارید. قیمت ها نیز مطابق با تعرفه اتحادیه بوده و به هیچ عنوان هزینه اضافی گرفته نخواهد شد.

لوله بازکنی در فرمانیه تهران

جالب است بدانید که در صورتی که برای لوله بازکنی در فرمانیه تهران نیازمند راهنمایی و مشاوره می باشید، کاملا توسط پشتیبانی آرمان لوله راهنمایی می شوید و بصورت رایگان در کمتر از 20 دقیقه نیروی فنر زن به محل شما در چهارراه فرمانیه تهران یا باغ چیذر اعزام خواهد شد. ما بصورت تمام وقت در هفت روز هفته در محله های زیر فعالیت می کنیم :

 • خیابان عسگریان
 • خیابان مهماندوست
 • خیابان سعیدی
 • خیابان لواسانی
 • خیابان عمار
 • خیابان دیباجی شمالی
 • خیابان فرمانیه

خیابان های گفته شده در بالا تحت پوشش این مرکز بوده و در کمتر از 20 دقیقه برای ارائه خدمات لوله بازکنی در فرمانیه در محل شما عزیزان حاضر می شویم.

لوله بازکنی در فرمانیه
لوله بازکنی در فرمانیه

لازم است بدانید، کلیه کاکنان این مرکز با رعایت پروتکل های بهداشتی در منزل شما حضور پیدا می کنند و پس از انجام کار و باز شدن لوله با روش های موجود، اقدام به تمیز کردن محیط می کنند. خیابان عسگریان و مهماندوست واقع در فرمانیه تهران با توجه به بافت منازل، دیده شده است که در برخی از منازل لوله های فاضلاب بصورت غیر کارشناسی کار شده است و همین علت باعث مشکلات گرفتگی لوله ها می شود. به یاد داشته باشید لوله بازکنی پاسداران نیز از این تخفیف 15درصدی بهرمند می باشد.

روش های جلوگیری از گرفتن لوله ها

باید بدانید که با رعایت یکسری از نکات بسیار ابتدایی، می توان از گرفتگی لوله ها جلوگیری نمایید و ما این نکات را بصورت تیتر وار در ادامه خدمت شما عزیزان گفته ایم.

 • با استفاده از درپوش لوله اقدام به جلوگیری از ورود اشیاء به لوله کنید
 • در فصل تابستان و قبل از شروع فصل بارش ها پشت بام را جارو نمایید
 • برای لوله راه آب حمام خود از یک درپوش پلاستیکی مطمئن استفاده شود
 • حداقل سالانه یکبار اقدام به شستشوی لوله با مواد شوینده کنید
 • به هیچ عنوان در سینک ظرفشویی آشپزخانه مواد غذایی نریزید

در صورت رعایت نکات ایمنی بالا و استفاده از درپوش پلاستیکی لوله، با اطمینان بسیار بالا به شما میگوییم که هیچ وقت برای لوله بازکنی جردن به مشکل نخواهید خورد و قطعا فقط و فقط با استفاده از سرویس لوله ها با استفاده از مواد شوینده و تمیز کننده، بصورت سالی یکبار هیچونه مشکلی پیش نخواهد آمد.

در برخی از منازل اشیاء درون لوله راه پیدا می کند! مانند درب شامپو، لیف، جا تیغی ها و… که این مورد را با استفاده از روش فشار آب و پمپاژ آب با فشار نسبتا قوی که آسیبی به لوله ها نزد رفع خواهیم کرد و هزینه آن بسیار مقرون بصرفه نیز می باشد.

هزینه لوله بازکنی فرمانیه تهران

همانطور که می دانید هزینه ها به خیلی از موارد بستگی دارد و در ادامه برای شما عزیزان هزینه های احتمالی برای لوله بازکنی فرمانیه تهران را توضیح داده ایم.

 • نوع و شدت گرفتگی لوله ها
 • تعداد نقاط گرفته شده لوله
 • متراژ لوله گرفته شده منزل
 • مدت زمان صرف شده برای رفع گرفتگی
 • نوع دستگاه و میزان سختگی کار

موارد بالا باید بدانید که جنبه محاسبه ندارد و نرخ های این مرکز همگی دارای تخفیف های ویژه بوده و هزینه ها بالا نخواهد بود، چراکه 15% تخفیف به شما عزیزان ارائه خواهد شد و از مبلغ کل کم می شود.

البته اتحادیه نرخ های مشخصی را به کلیه مراکز ارائه می کند و اکثر مراکز به دلیل غیر مجاز بودن توجهی به قیمت های ارائه شده توسط اتحادیه ندارند و همین منظور باعث ایجاد نارضایتی در بین شهروندان شده است که تنها توصیه آرمان لوله به شما عزیزان همکاری با مراکز مجاز می باشد.

ما نیز در شمال تهران فعالیت شبانه روزی داشته و در مناطق برای ارائه خدمات لوله بازکنی زعفرانیه و یا در مناطق شمالی دیگر مانند لوله بازکنی اقدسیه این تخفیف 15درصدی در نظر گرفته شده است.

روش مورد استفاده لوله بازکنی در فرمانیه

ما با استفاده از روش های مطمئن و البته دستگاه های جدید اقدام به رفع گرفتگی لوله منزل شما خواهیم کرد و با تشخیص نیروی اعزام شده که دارای سابقه فعالیت 5 ساله دارد، دستگاه فنر زنی انتخاب می شود که از شکستگی های احتمالی جلوگیری شود.

 • استفاده از ژنراتور لوله بازکن برای رفع گرفتگی
 • استفاده از فنر زنی دستی برای رفع مسدودی
 • دستگاه تراکم هوا برای رفع مسدودیت به وسیله اشیاء سبک
 • استفاده از مواد شوینده همراه با فشار آب جهت رفع گرفتگی

البته باید در نظر داشته باشید که ما بصورت تخصصی جهت لوله بازکنی خیابان فرمانیه و یا منطقه فرمانیه کار می کنیم و بصورت تضمینی کلیه موارد مشکل دار را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع مسدودی می کنیم.

لوله بازکنی خیابان فرمانیه و علت اعتماد شما عزیزان

این مرکز دارای 10 سال سابقه کار در زمینه لوله بازکنی در فرمانیه تهران می باشد و با توجه به داشتن بیش از 10 متخصص لوله بازکن در منطقه و خیابان فرمانیه که واقع در شمال تهران می باشد، در کمترین زمان ممکن جهت بررسی مشکل گرفتگی لوله ها در محل شما اعزام خواهد شد.

با اطمینان به شما عزیزان می گوییم که کلیه خدمات ارائه شده قیمتی بسیار مطلوب خواهد داشت! چراکه هزینه ها مطابق با اتحادیه لوله بازکن فرمانیه بوده و بصورت شبانه روزی تعرفه ها ثابت می باشد.

میدان فرمانیه تهران شعبه مرکزی آرمان لوله در این منطقه و محله می باشد که بدون شک در کمتر از 20 دقیقه در محل شما حتی در روز های بارانی و برفی جهت رفع گرفتگی و مسدودی راه آب لوله های شما اقدام خواهیم کرد. در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی ما بصورت تمام وقت پاسخگوی شما عزیزان می باشیم.

شماره لوله بازکن در فرمانیه تهران چند است؟

شما شهروندان ساکن در منطقه فرمانیه با ارائه تخفیف ویژه با شماره 22381931 بصورت شبانه روزی می توانید ارتباط برقرار نمایید و از قیمت های مناسب ما هیجان زده شوید.

آیا آرمان لوله دارای مجوز از اتحادیه می باشد؟

بله، این مرکز تخصصی با داشتن بیش از 10 سال سابقه کار در سراسر تهران شعبه دارد و کلیه شعبه های فعال این مرکز دارای مجوز های فعالیت بوده و قیما ها مطابق با تعرفه اتحادیه محاسبه خواهد شد.

4.3/5 - (6 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس آرمان لوله