خدمات لوله بازکنی مرزداران

لوله بازکنی مرزداران

لوله بازکنی مرزداران توسط آرمان لوله بورت شبانه روزی اقدام به ارائه خدمات کرده و قطعا تا به حال حتما برایتان پیش آمده است که که لوله‌ های منزل یا آپارتمانی که در آن زندگی می‌ کنید، دچار گرفتگی شده باشد و شما مجبور به استفاده از دستگاه لوله بازکنی شده باشید یا از مواد شیمیایی یا مایعات لوله بازکنی جهت تخلیه چاه استفاده کرده باشید.

آرمان لوله یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی در مرزداران تهران است. آرمان لوله می‌ تواند به شما کمک کند که در کمترین زمان ممکن، مشکل منزل یا ساختمان شما حل شود. آرمان لوله توانسته است در مرزداران تهران، رضایت کامل مشتریان خود را جلب کند و خدمات مختلفی از جمله بازکردن راه فاضلاب، باز کردن راه لوله‌ های گرفته شده و… را ارائه دهد.

شماره تلفن لوله بازکنی مرزداران

021-44210819

لوله بازکنی در محدوده مرزداران تهران

لوله بازکنی در مرزداران تهران

هنگامی که شرایط زیر برایتان اتفاق می‌ افتد شما می‌توانید از خدمات لوله بازکنی در مرزداران که از تجربه و سابقه بالایی برخوردار هستند، استفاده کنید.

 • زمانی که آپارتمان یا منزل شما، بوی بد فاضلاب در آن می‌ پیچد.
 • هنگامی که آب سرویس بهداشتی منزل شما بالا می‌ زند.
 • زمانی که آب در کایه توالت ایرانی و فرنگی منزلتان جمع می‌ شود.
 • اگر آب فاضلاب از سینک روشویی و ظرف شویی شما تخلیه نمی‌ شود، نیاز به لوله بازکن دارید.
 • هنگامی که فشار آب بسیار کند است و نمی‌تواد اب از لوله خارج شود.

تمامی مواردی که در بالا برایتان مثال زدیم علائم ایجاد مشکل در سیستم لوله کشی ساختمان یا منزل شما است که باعث گرفتگی لوله شده است. در این شرایط شما نیاز به لوله بازکنی در مرزداران دارید؛ که به صورت حرفه‌ای بتوانند مشکل شما را برطرف کنند.

دفتر غرب تهران 44210819
دفتر شمال تهران 22381931
دفتر شرق تهران 77587371
دفتر جنوب تهران 55585594

لوله بازکنی مرزداران و علت گرفتگی چاه

در خانه‌ های قدیمی، گرفتگی آب ظرف‌شویی و دستشویی به مرور زمان رخ می‌ داده است که باعث خوب حرکت نکردن آب در لوله می‌ شده است. در چنین شرایطی، هر از گاهی لازم است مقداری اسید یا مواد باز کننده لوله در راه لوله‌ ها ریخته شود تا آب بتواند به راحتی خارج شود. گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان‌ ها از جمله مسائلی است که ممکن است در هر زمان اتفاق بیفتد اما گرفتگی یا پر شدن چاه به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور مثال: چاه‌ هایی که در منطقه کوهستانی وجود دارد از کشش اب کمتری بر خوردار هستند که این موضوع سبب پر شدن چاه به صورت مداوم در چند سال می‌ شود. در نتیجه اگر شما با چنین مشکلاتی مواجه هستید، می توانید با تلفن لوله بازکنی مرزداران تماس گرفته و از خدمات آرمان لوله بهرمند شوید.

قیمت لوله بازکن و دلیل گرفتگی لوله فاضلاب

دلیل گرفتگی لوله فاضلاب (مرزداران)

راه لوله به دلایلی مانند جرم گرفتن لوله‌ ها وجمع شدن مو در داخل لوله یا سیفون می‌ گیرد و مانع عبور آب در لوله می‌ شود. تجمع آشغال‌ هایی از نوع چربی یا مو در راه‌ های فاضلاب خانه‌ های قدیمی که جنس بدنه آن از چدن است نه پلاستیک، سبب پوسیدگی و از بین رفتن یا سوراخ شدن بافت لوله‌ ها می‌شود. در نتیجه در چنین شرایطی حتما باید به یک لوله بازکنی در مرزداران مراجعه کنید.

لوله بازکن در مرزداران و مزیت دستگاه‌های استفاده شده

برای باز کردن و گرفتگی‌ های سخت لوله فاضلاب، حتما از دستگاه لوله بازکنی که ابزاری مناسب و کاربردی است استفاده می‌ شود. این دستگاه از موتور و فنر تشکیل شده است که فنر، نیروی بازکننده لوله بازکنی بر گرفتگی‌ ها وارد کرده و موتور، نیروی محرکه لوله بازکنی را تامین می‌ کند. انعطاف پذیر بودن فنر سبب شده است که از آن در دستگاه لوله بازکنی استفاده کنند. چند مورد از مزیت این دستگاه را در زیر برایتان مثال زدیم.

لوله بازکنی در مرزداران
لوله بازکنی در مرزداران
 • این دستگاه کوچک و قابل حمل است.
 • این دستگاه قابلیت بازکنندگی گرفتگی‌ های سخت را دارد.
 • دارای فنر بلند برای لوله‌ های طولانی است.
 • از سرعت بالایی برای گرفتگی یا بازشدن لوله ها برخوردار است.
 • محفظه جمع کننده فنر دارد.
 • این دستگاه با برق شهری کار می‌ کند.
 • سرفنرهایی از نوع مختلف دارد.

نکات بهداشتی لوله بازکنی در مرزداران (ویژه آرمان لوله)

 • تمام تجهیزات تمیز و ضدعفونی شده هستند.
 • تمام کسانی که وظیفه سرویس‌ رسانی به شما عزیزان را دارند بررسی می‌ شوند تا ناقل ویروس نباشند.
 • تمام کارکنان که برای برطرف کردن مشکل لوله منزل شما وارد خانتان می‌ شوند موظف هستند، هنگام ورود به منزل از ماسک استفاده کنند.
 • تمامی سرویسکاران نکات بهداشتی را آموزش دیده و آن را با کیفیت بالا اجرا می‌ کنند.
 • هنگام استفاده از دستگاه لوله بازکنی سرویسکاران نهایت تلاش خود را می‌ کنند تا حداقل کثیف کاری را انجام دهند.

لوله بازکنی مرزداران با ویژگی فنر برقی

 • این دستگاه توانایی بازکردن انواع گرفتگی‌ های سخت و دشوار را دارد.
 • این دستگاه برای تمام گرفتگی‌ ها کاربردی است و می‌ توان به راحتی از آن استفاده کرد.
 • تنها با دستگاه فنر برقی امکان رسوب زدایی وجود دارد.
 • این دستگاه قابلیت جذب و گیر کردن پرز، مو و ریشه درختان به فنر را دارد و باعث باز شدن راه آب می‌ شود.
 • این دستگاه توانایی خورد کردن، گرفتگی‌ هایی که با شیشه یا اشیاء است را دارد.
 • این دستگاه از سرعت عمل بالایی برخوردار است.
 • دستگاه لوله بازکنی برقی نیازی به برق فشار قوی ندارد.
 • این دستگاه دارای متراژ یک الی سی متر است.
 • دستگاه لوله بازکنی برقی توانایی باز کردن گرفتگی‌ لوله با سیمان، قیر، ملات و گچ را دارد.
 • ویژگی‌ های دستگاه پمپ هوا
 • این دستگاه قدرت بالایی در بازکردن گرفتگی‌ های بسیار شدید را دارد.
 • این دستگاه قابلیت بازکردن گرفتگی‌ هایی که بر اثر شن و ماسه هستند را دارد.

معایب دستگاه پمپ هوا چیست

متاسفانه این دستگاه میزان کثیف کاری بسیار بالایی دارد. دلیل کثیفی بیش از اندازه این دستگاه، بیرون زدن فاضلاب از دستگاه‌ های دیگر، هنگام تخلیه هوا از مخزن است. یکی از معایب بزرگ دستگاه پمپ هوا این است که هنگام استفاده از آن باید خروجی‌ های تمام لوله‌ های فاضلاب بسته شود و فقط ورودی لوله‌ ای که گرفتگی در آن ایجاد شده است باز باشد. حتما توجه کنید که این دستگاه برای گرفتگی‌ هایی که با قیر یا سیمان است، اصلا مناسب نیست پس از استفاده آن در این زمینه بپرهیزید. از این دستگاه برای مصارف صنعتی استفاده می‌‌ کنند.

شما برای گرفتن خدمات از آرمان لوله جهت لوله بازکنی در مرزداران تهران سریعا با ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنیم.

استفاده از اسید برای بازکردن گرفتگی لوله (بدترین کار)

در شرایطی مانند گرفتگی لوله فاضلاب اکثر افراد بدون آگاهی از محلول‌ های لوله بازکنی یا اسید استفاده می‌ کنند، اما نمی‌ دانند که با ریختن اسید درون لوله پر از آب، اسید رقیق می‌ شود و قدرت خود را از دست می‌ دهد. ریختن اسید در لوله در شرایط جدی، هزینه شما را گاهی چند برابر می‌ کند در نتیجه فایده ای ندارد و برای شما ضرر هم به همراه دارد. پس تحت هیچ شرایطی از اسید استفاده نکنید و در چنین شرایطی سریعا با یک لوله بازکنی در مرزداران مثل آرمان لوله تماس گرفته و به ان اطلاع دهید، تا لوله شما را با زدن فنر باز کند و حتما رسوب‌گیری و چربی‌گیری را انجام دهد تا به مدت چند ماه از این مشکل دور باشید.

خدمات لوله بازکنی آرمان لوله در محدوده مرزداران تهران چیست؟

 • باز کردن لوله های اصلی ساختمان شما عزیزان
 • رفع گرفتگی و باز کردن لوله سینک ظرفشویی آشپزخانه
 • رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی و فرنگی
 • خارج کردن وسایل ارزشمند مانند طلا و گوشی های شما
 • رفع گرفتگی سیفون و رها سازی آن از رسوب

در موارد بالا اقدام به معرفی خدمات تخصصی این مرکز کردیم و بدون شک با داشتن 15 نیروی جوان و با تجربه می توانیم در کمترین زمان ممکن اقدام به باز کردن لوله گرفته شده منزل شما کنیم. لوله بازکنی شبانه روزی مرزداران با داشتن 15% تخفیف می تواند بهترین انتخاب شما عزیزان باشد و البته آرمان لوله برای ارائه خدمات مجدد تخفیف های ویژه ای را در نظر گرفته است.

قیمت لوله بازکنی مرزداران تهران

مرکز خدمات آرمان لوله با داشتن بهترین نیرو ها، قیمت مناسب نیز دارد و در بین دیگر مراکز فعال در زمینه فنر زنی لوله بسیار بهتر عمل می کند. ما با ارائه بهترین خدمات لوله بازکن مرزداران تهران همراه شما عزیزان بصورت شبانه روزی می باشیم و البته باید بدانید که رفع گرفتگی لوله و همچنین با توجه به تخصص بالای این مجموعه در زمینه بازکردن لوله های فاضلاب بهترین عملکرد را دارد و بعد از انجام کار اقدام به از بین بردن بوی بد فاضلاب می کنند.

قیمت لوله بازکنی مرزداران

کلیه خدمات ارائه شده با استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک انجام می شود که خود هوش مصنوعی اقدام به تشخیص گرفتگی لوله ها شده و با حالت های فنر زنی مختلف اقدام به رفع گرفتگی لوله های فاضلاب می کند. در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با شماره 09129723510 بصورت شبانه روزی ارتباط برقرار نمایید.

فاصله آرمان لوله به محله شما 1 کیلومتر
ساعت کار این مرکز شبانه روزی همه روزه
سابقه کار متخصص 12 سال سابقه
شرح خدمات این مرکز خدمات لوله بازکنی منطقه مرزداران تهران
قیمت فنرزنی لوله 150 هزار تومان

شما عزیزان باید بدانید در صورت نیاز می توانید از هرکجای تهران که هستید مانند لوله بازکنی سعادت آباد با شماره های آرمان لوله تماس بگیرید و از 15% تخفیف ویژه محدوده مرزداران بهرمند شوید.

چرا باید به لوله بازکنی در مرزداران آرمان لوله اعتماد کرد؟

مرکز خدمات آرمان لوله با سالها تجربه در مرزداران منطقه 2 شهرداری تهران، دارای حضوری فعال در خیابان ناهید، خیابان اباالفضل و خیابان ابراهیمی و لاله دارد که با دارا بودن بیش از 8 فرد متخصص بصورت شبانه روزی در این محله درحال فعالیت با قیمت بسیار مناسب و مطابق با تعرفه های اتحادیه می باشد.

لوله بازکنی خیابان مرزداران
لوله بازکنی خیابان مرزداران

بلوار مرزداران از دیگر نام های بسیار مهم این منطقه می باشد که کلا نام مرزداران نیز برگرفته شده از بلوار مرزداران می باشد و در صورت هرگونه سوال و یا نیاز به یک لوله بازکنی متخصص در مرزداران می توانید با شماره 09129723510 بصورت شبانه روزی تماس حاصل فرمایید تا کارمندان بسیار زحمت کش ما با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل شما برای بررسی لوله های گرفته شده اقدام و در نهایت با دستگاه فنر زنی اقدام به رفع گرفتگی لوله ها کنند.

علت های زیادی وجود دارد که یک لوله بصورت کامل و یا بصورت نسبی دچار مسدودی می شود و در نهایت این موضوع باعث تجمع آب و در نهایت خارج نشدن آب درون لوله شود. شما عزیزان می توانید برای پیشگیری از وارد شدن هر وسیله ای درون لوله ها، از درب پوششی استفاده نمایید که بدون هیچ مشکلی برای همیشه از موضوعات گرفتگی لوله های فاضلاب رها باشید. ما نیز با توجه به اشاره هایی که در بالای این مقاله بیان شد با دارا بودن 8 نیروی متخصص در مرزداران تهران بصورت شبانه روزی و با خدمات گارانتی که بابت این مورد می باشد که در صورت رفع نشدن گرفتگی های لوله هزینه های پرداخت شده عودت شود و یا در صورت تجمع مجدد آب نیرو بصورت رایگان مجدد در محل برای لوله بازکنی مرزداران حاضر شود.

حرف آخر

لوله بازکنی آرمان لوله در مرزداران به صورت شبانه روزی و با بالاترین کیفیت آماده کمک به شما عزیزان است. پس در صورت گرفتگی لوله یا چاه فاضلات و مشکلاتی از این نوع با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی ارزان قیمت در محدوده مرزداران تهران

هیچ تفاوتی نیست در روز با ما تماس گرفته شود یا شب و ما با داشتن تخفیف های مناسب قیمت ها را کاهش داده ایم و البته با تبعیت از تعرفه های اعلام شده توسط اتحادیه لوله بازکن ها در مرزداران به دنبال رضایت شما عزیزان در آرمان لوله می باشیم.

ارائه خدمات تخصصی لوله بازکنی شبانه روزی مرزداران

کلیه خدمات آرمان لوله بصورت شبانه روزی با قیمت بسیار مناسب می باشد و جالب است بدانید که پس از انجام کار بصورت تضمینی، گارانتی ارائه می شود و در صورت گرفتگی مجدد به خاطر مشکلات قبل از لوله بازکنی، کلیه وجه برگشت داده می شود..

4/5 - (7 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس آرمان لوله