لوله بازکنی منطقه 22

لوله بازکنی منطقه 22

ما به خوبی می دانیم که شرکت های لوله بازکنی منطقه 22 تهران بسیار زیاد هستند و 90% از آنها بصورت سیار و با استفاده از موتور کار می کنند و در صورت مشکلی دیگر نمی توان انها را برای پاسخگویی در محل حاضر نمود. اما در آرمان لوله با توجه به داشتن مجوز فعالیت و دارا بودن شعبه در بخش هایی از استان تهران دیگر نگرانی نخواهید داشت.

گرفتگی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی و چاهک حمام یکی از مشکلاتی است که بدون شک با آن مواجه شده اید. حتی امکان دارد سرویس های بهداشتی به کل مسدود شوند. بدون تردید یکی از بدترین اتفاقات پر شدن چاه فاضلاب و یا گرفتگی لوله فاضلاب است که در هر خانه‌ا‌ی امکان دارد اتفاق بیافتد.

اگر برای باز کردن لوله های فاضلاب راه های پیشنهادی جواب نداد چه می‌کنید. شماره چاه باز کنی یا لوله باز کنی مطمعن و معتبر دارید که با آنها با خیال راحت ارتباط برقرار کنید و امور را به دست آنها بسپارید. شماره گیری با لوله باز کنی منطقه 22 تهران راهی است که شما را از امتحان روشهای دیگر بی نیاز می کند. با این شرکت در اغلب موارد گرفتگی لوله ها را به طور کامل برطرف خواهید نمود.

شماره تلفن شعبه منطقه 22 تهران

44210819 021

خدمات لوله بازکنی منطقه 22

با توجه به سالها کار مجموعه آرمان لوله در منطقه 22 تهران، در کنار ارزان بودن تعرفه ها و قیمت ها و البته تبعیت از نرخ اتحادیه لوله بازکنی، بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز می باشد و باید بدانید بنا به داشتن شعبه در این محله در کمتر از 20 دقیقه سرویسکار در محل شما برای ارائه خدمات لوله بازکنی در منطقه 22 حاضر شده و پس از بررسی های اولیه با استفاده از دستگاه فنر زن کار را انجام می دهد.

خدمات لوله بازکنی منطقه 22

باید بدانید که با با استفاده از تکنولوژی و دستگاه های جدید فنر زن اقدام به انجام کار با دقت بسیار بالا می کنیم و حتی در صورت رفع نشدن گرفتگی لوله ها، با استفاده از دستگاه تراکم هوا این کار را برای شما شهروندان عزیز به پایان می رسانیم. بدون شک قیمت های آرمان لوله نسبت به دیگر مراکز پایین تر بوده و در صورت کار کردن با ما به خوبی این موضوع را متوجه شده اید.

اگر می خواهید با یک مرکز تخصصی در این زمینه همکاری نمایید، کافیست تنها یک بار از خدمات ما استفاده نمایید و بدون شک مارا به دیگران معرفی خواهید کرد. ما با توجه به داشتن سیاست مشتری مداری اقدام به گارانتی کار خود می کنیم و در صورت هرگونه مشکل در روند لوله بازکنی تهرانپارس بدون شک هزینه را برای شما عزیزان برگشت خواهیم داد.

منطقه 22 تهران کجاست؟

منطقه22 واقع در شمال غرب تهران و از مناطق تازه ساز و بزرگ پایتخت می‌باشد. این منطقه از شمال به ارتفاعات البرز و بزرگراه همت شمال، از غرب به میدان ساحل و دریاچه چیتگر(دریاچه شهدای خلیج فارس) – از شرق به بزرگراه آزادگان شمال و از جنوب به پارک جنگلی چیتگر مرتبط می باشد. درواقع از جنوب و شرق این منطقه به ترتیب مناطق 21 ومنطقه 5 شروع می شوند. منطقه 22 جزو مناطق مرفه نشین تهران بوده و دارای تمام امکانات رفاهی و گردشگری است. از شاخص ترین امکانات این منطقه دریاچه خلیج فارس و مجتمع تجاری بام لند و دیگر برج های آن می باشد. به دلیل بزرگی و گستردگی بسیار، گروه های مختلفی در آن زندگی می کنند و همین گستردگی تامین امنیت و پاکیزگی این منطقه را سخت کرده است.

روش‌های مورد استفاده در لوله بازکنی منطقه 22 تهران

رفع گرفتگی جدی لوله‌های فاضلاب به صورت حرفه ای توسط تکنیسین های آموزش دیده انجام می شود. وقتی با محلول های خانگی و لوله بازکن‌ های موجود در بازار، هنوز لوله های فاضلاب مسدود هستند و باز نمی شوند، به احتمال زیاد مشکل جدی‌تر است. گاهی پر شدن چاه فاضلاب و گاه بی دقتی در هنگام ساخت بنا باعث بروز این مشکلات می شود. به هر حال برای حل ریشه ای مشکل گرفتگی لوله‌ها با یک متخصص لوله بازکنی در منطقه 22 تهران تماس بگیرید. به طور معمول یکی از روش‌های زیر برای رفع گرفتگی و باز کردن لوله‌ ها اعمال می شود.

لوله بازکنی در منطقه 22

فاصله تقریبی آرمان لوله به محل شما 580 متر
ساعت کار این مرکز شبانه روزی همه روزه
سابقه کار متخصص 12 سال سابقه
شرح خدمات این مرکز خدمات لوله بازکنی منطقه 22
سطح مهارت متخصص

ژنراتور لوله بازکنی

اولین روش حرفه ای لوله بازکنی منطقه 22 ، استفاده از فنر لوله بازکنی یا ژنراتور است که برخی آن را لوله بازکن برقی یا فنر برقی می گویند. این روش همان روش فنر لوله بازکن است، تنها تفاوت در برقی بودن آن است. متد کار به این صورت است  که همان فنر لوله بازکنی شمال تهران به موتوری الکتریکی متصل شده و به کمک موتور دوران می کند که این موضوع باعث افزایش قدرت و کارایی آن شده است.  فنر برقی هر نوع گرفتگی در داخل لوله را باز و مسیرفاضلاب را لایروبی و پاکسازی می نماید. استفاده از ژنراتور برقی برای رفع گرفتگی‌های چاه توالت، کف شوی حیاط که ناشی از سنگ و خاک و آجراست و کف شوی حمام که ناشی ازموهای گره خورده است، راه حل  مفیدی بوده و هر نوع گرفتگی را برطرف می کند.

گشایش مسیر لوله های فاضلاب با استفاده از پمپ

در این روش پمپ با فشار آب، مواد را به جلو حرکت داده و باعث باز شدن مسیر گرفتگی می‌شود. فشار زیاد آب در آن واحد نیرو و شدت زیادی بر مواد رسوبی وارد کرده و آنها را به حرکت وا می دارد. این شیوه بدون کنده کاری و تخریب صورت می گیرد. البته استفاده از روش پمپ آب به تشخیص و تخصص لوله بازکن ارتباط دارد. لوله بازکنی منطقه 22 با دیدن وضعیت و میزان گرفتگی لوله ها بهترین راهکار را تشخیص داده وآن را برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب پیشنهاد می دهد. البته لازم به ذکر است که این شیوه برای گرفتگی های شدید ممکن است کاربردی نباشد.

فنرلوله باز کنی

باز کردن لوله با فنر به عنوان رایج‌ترین روشها توسط اکثر شرکت های خدماتی چاه کنی و لوله بازکن به کار می‌رود. در مواردی که جسم بزرگی مسیر لوله‌های فاضلاب را مسدود کند، فنر لوله بازکنی منطقه 22 موثرترین روش در رفع مشکل خواهد بود. این دستگاه مخصوص باز کردن لوله های فاضلاب یک وسیله ساده است که با یک فنر از آلیاژهای مختلف کار می کند.

اکثرا این فنرها از جنس فولاد هستند و توان باز کردن  بیشتر لوله های فاضلاب را دارند. اگر جسم خارجی هم به دلایلی در لوله های فاضلاب  گیر کند با فنر می توان آن را بیرون آورد.

رفع گرفتگی فاضلاب با تراکم هوا

همانطور که می دانید گرفتگی های شدید با پمپ‌زنی برطرف نمی‌شوند. در این موارد از دستگاهی با عنوان دستگاه تراکم هوا استفاده می‌شود که با ایجاد شدت فشار بالای هوا در مخزن و حجم فشار ناگهانی در داخل لوله، گرفتگی را به سمت بیرون پرت کرده و لوله را باز می‌کند. با این دستگاه آسیبی به لوله‌ها  وارد نمی شود. برای لوله های نشتی دار یا پوسیده این روش مناسب نیست.

باز کردن لوله های فاضلاب با تخلیه چاه

لوله بازکنی و تخلیه چاه هر دو روشهای جداگانه ای برای رفع گرفتگی لوله‌های آب هستند. مواردی وجود دارد که مشکل از گرفتگی لوله ها نیست بلکه چاه به طور کامل پر شده است. پیچیدن بوی بد فاضلاب در خانه می تواند هشداری جدی دال بر پر شدن چاه فاضلاب باشد. در چنین مواردی لوله بازکن با باز کردن سر چاه اصلی ساختمان، اقدام به تخلیه چاه کرده و داخل چاه را لایروبی می کند. نا گفته نماند که پر شدن چاه فاضلاب مشکل همه واحدهای آپارتمانی است. بنابراین اگر تنها واحد شما پیچش بوی ناخوشایند لوله فاضلاب دارد،  به احتمال زیاد مربوط به گرفتگی لوله های فاضلاب همان واحد است. اما وقتی بوی بد در همه واحدها وجود داشته باشد قطعا چاه فاضلاب اصلی پر شده و لازم به رفع مشکل است.

سخن آخر

چاه بازکنی، و رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب در منطقه22  را به این شرکت بسپارید تا در کمترین زمان و با استفاده از بهترین دستگاه های لوله بازکنی منطقه 22 تهران هر نوع گرفتگی را برای شما پاکسازی و حل نمایند.

رفع گرفتگی لوله ها در منطقه22 (بیست و دو) تهران امکاناتی فراهم نموده که خودتان به صورت مستقیم با ارائه دهندگان خدمات فنی ، جهت مذاکره، توافق و انجام سرویس های فنی – خدماتی مورد نیازتان، در ارتباط باشید. کار این شرکت بی نقص است چرا که لوله بازکنی جزء خدمات اصلی این شرکت بوده و از نیروهای مجرب و متخصص در امر رفع گرفتگی لوله استفاده شده است. مدیریت این تیم قصد دارد با بهبود کیفیت کار و کاهش  دستمزد لوله بازکنی خدمات خوب و ارزانی را به همشهریان عزیز ارائه دهد.

لوله بازکنی در منطقه 22 تهران با تخفیف

آرمان لوله بصورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان می باشد و باید بدانید که کلیه خدمات ارائه شده در رابطه با لوله بازکنی همراه با تخفیف های ویژه برای منطقه 22 تهران تا آخر سال 1401 می باشد.

در کمتر از 20 دقیقه در محل شما حاضر خواهیم شد

تنها کافیست آدرس را به کارشناسان ما ارائه کنید و در کمتر از 20 دقیقه آرمان لوله یک فرد ماهر را برای آدرس شما اعزام می کند و در کوتاه ترین زمان مشکل گرفتگی لوله ها را یدا و رفع خواهد کرد.

4.2/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس آرمان لوله