لوله بازکنی ونک

لوله بازکنی ونک

اگر به دنبال لوله بازکنی ونک با قیمت بسیار مناسب هستید و به دنبال کار باکیفیت و تضمینی همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی هستید، می توانید با مرکز آرمان لوله تماس حاصل فرمایید و از تخفیف 15% بهرمند شوید.

حتما برای شما هم پیش آمده که دچار گرفتگی مسیرهای لوله شده اید و به دنبال یک لوله باز کن حرفه ای و سرشناس بوده اید. برچسب‌ های متعددی بر روی درب منازل و یا ستونهای چراغ برق و یا درب مغازه‌ها مشاهده کرده اید که شماره تلفن لوله بازکنی ونک ارزان بر روی آنها قید شده است. اما به راستی کدام یک از این شماره‌ها قابل اعتماد هستند.

شماره تلفن آرمان لوله

88231577 021

آیا تضمینی برای کیفیت کار آنها وجود دارد. ما اینجاییم که شما را با معتبرترین و معروفترین لوله باز کنی منطقه ونک تهران آشنا سازیم. با لوله باز کنی ونک کیفیتی که انتظار داشتید و قیمتی که انتظار نداشتید را تجربه خواهید کرد.

ونک کجاست؟

ونک یکی از قدیمی ترین ودر عین حال مدرن ترین محلات در تهران است. این منطقه در شمال غرب تهران و در منطقه 3 شهرداری واقع شده است. منطقه ونک از شرق به خیابان افریقا و چهار راه جهان کودک، از غرب به ده ونک و آرارات، از شمال به بزرگراه نیایش و از جنوب به محله لوله بازکنی یوسف آباد مشرف می‌شود.

  • خیابان ملاصدرا
  • خیابان عطار
  • خیابان شیرازی
  • خیابان شیخ بهایی
  • خیابان سئول

این منطقه به بزرگراه‌های شهید همت، کردستان، حقانی و مدرس دسترسی دارد. در این محله  و یا هر منطقه دیگری، رسوبی که از آشغال ها در لوله باقی می‌ماند، باعث انسداد لوله فاضلاب می شود. لوله بازکنی در ونک تهران یکی از ضروری‌ترین و بنام ترین  مرکز خدماتی در سراسر مناطق تهران است. این موسسه با توجه به گستردگی دایره خدمات و در دسترس بودن نیروهای متخصص در اقصی نقاط تهران با دسترسی کمتر از 20 دقیقه درب منزل شما حاضر خواهند بود.

روشهای لوله بازکنی در ونک تهران

روشهای لوله باز کنی بسته به نوع گرفتگی متفاوت است روشهای پیاده شده در لوله باز کنی در ونک به قرار زیر است.

فاصله تقریبی آرمان لوله به محل شما 1 کیلومتر
ساعت کار این مرکز شبانه روزی همه روزه
سابقه کار متخصص 12 سال سابقه
شرح خدمات این مرکز خدمات لوله بازکنی منطقه ونک
سطح مهارت متخصص

لوله باز کنی با فنر دستی

یکی از قدیمی ترین روشها که با فرستادن فنرهای مخصوص فولادی به مسیر لوله کشی انجام می شود. فنر فولادی استفاده شده در لوله باز کنی ونک، قدرت این را دارد که اجسام بزرگ یا سخت که عامل مسدودی هستند، ریز و خرد کرده و مسیر فاضلاب را از گرفتگی ناشی از مو پاک نماید.

لوله بازکنی منطقه ونک

البته فنرهای لوله بازکنی منطقه ونک در هر دو نوع دستی و برقی موجود بوده و بسته به شرایط توسط تیم مجرب تشخیص داده می‌شود.

دستگاه تراکم هوا یا پمپ هوا

عملکرد دستگاه لوله باز کن تراکم هوا شبیه پمپ لوله بازکن است اما تفاوتی که دارد این است که دستگاه لوله باز کن تراکم هوا برای باز کردن مسیر لوله‌های فاضلاب یا خاک گرفته جواب نمی‌دهد. در این روش دهانه دستگاه به ابتدای لوله چسبانده می شود و با کشیدن اهرم دستگاه، هوای فشرده اجسام مسیر لوله را به حرکت وا می‌دارد و باعث گشایش مسیر می‌شود.

دستگاه لوله باز کن ونک با فنر برقی

روش کار در لوله باز کنی ونک با فنر برقی به این صورت است که ابتدا فنر داخل لوله فاضلاب تا طولی که به تشخیص متخصصین وابسته است قرار می گیرد و سپس دستگاه روشن می شود.

لوله باز کن ونک

بعد از بر طرف کردن گرفتگی و باز گشایی مسیر آب، جداره رسوب گرفته لوله شستشو داده می‌شود و با ریختن آب کاملا باز و تمیز می‌گردد.

دستگاه مکنده یا دستگاه ساکشن ونک

در این روش لوله باز کنی ونک، اجسامی که مسیر لوله فاضلاب را مسدود کرده اند با پمپ لوله باز کنی با روش تلمبه خارج می شوند. روش کار با دستگاه لوله باز کن ساکشن به این صورت است که پمپ در دهانه لوله قرار می گیرد و با فشار شاسی آن به سمت پایین با فشار بالا هوایی در محفظه لوله ایجاد می کند که باعث جابجا شدن عامل انسداد و رفع گرفتگی مسیر می شود.  البته این روش برای باز کردن لوله گرفته توالت مناسب نیست.

مایع لوله بازکنی در ونک

معمولا جرم حاصل از شستشوی چربی های غذایی باعث گرفتگی لوله کشی سینک آشپزخانه می شود. اسید لوله باز کنی با قدرت خورندگی بالایی که دارد باعث متلاشی شدن این رسوبات و باز شدن مسیر مسدودی می شود.

معمولا این روش توسط خود افراد،  بدون نیاز به دستگاه لوله بازکن، در منازل انجام می شود ولی باید به جنس لوله و زمان و نحوه استفاده از آن دقت نمود. نمونه ای از مایع لوله باز کنی درکه که امروزه در ایران بیشترین کاربرد را دارد عبارتند از مایع لوله بازکن ونک تنطور، مایع لوله بازکنی اتک، مایع لوله باز کن رخشا، مایع لوله بازکن راه گشا و مایع لوله بازکن ‌های خارجی عبارتند از محلول باز کن RORAX، محلول لوله بازکن کوبایاشی، محلول لوله بازکن  prox250-300، محلول لوله بازکن DRANO MAX GEL و… می باشد.

انواع خدمات ارائه شده در لوله بازکنی ونک

شرکت‌های متعددی در حیطه لوله بازکنی در تهران در سراسرکشور درحال فعالیت می باشند. متاسفانه کلاه برداری لوله کشی هم مقوله ای است که تعدادی با استفاده از مواد شیمیایی مخرب و گاهی آب به ناحق هزینه بالایی را از مشتریان طلب می کنند. پس اعتبار شرکت را در اولویت قرار دهید.

انواع خدمانی که لوله باز کنی ونک در مجموعه خود دارد، به قرار زیر می باشد. باز کردن لوله های گرفته آشپزخانه، حمام، توالت، لباسشویی یا ماشین ظرفشویی، بیرون آوردن اشیاء از داخل سیفون با دستگاههای مجهز توسط افراد متخصص، رفع گرفتگی لوله های فاضلاب شهری، لوله های سیمانی ، پلیکا، مسی یا پلیتن و انواع خدمات از جمله حفر چاه نو، طوقه چینی، کول گذاری فاضلاب و…

 قیمت لوله بازکنی در ونک تهران

هزینه دریافتی از شما عزیزان به جمع بندی عوامل متعدد وابسته است. عامل اول مدت زمان صرف شده برای رفع مشکل که در صورت شدت گرفتگی مسیر لوله و یا نوع مشکل امکان دارد زمانی مضاعف به خود اختصاص دهد.

لوله بازکنی در ونک تهران

طبیعتاً در چنین حالتی قیمت لوله بازکنی هزینه بیشتری در بر خواهد داشت. عامل بعدی اینکه موارد گرفتگی لوله بیشتر از یک مورد باشد و نیاز به انجام عملیات متفاوت روی کار باشد که در این صورت سختی کار بیشتر خواهد بود. و اما عامل سوم تاثیر گذار بر روی قیمت لوله بازکنی در منطقه نوع روش استفاده شده جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب است که امکان دارد بسته به نوع گرفتگی لوله، مجبور به استفاده از دستگاه‌های متفاوتی شویم.

سخن پایانی

اگر دنبال لوله باز کنی ارزان و در عین حال معتبر و با کیفیت هستید درست آمده اید. لوله بازکنی ونک با رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب در کمترین زمان و با استفاده از بهترین دستگاه های لوله بازکنی پونک ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. لوله بازکنی جزء خدمات اصلی ماست و بهترین، چیزی است که ما متخصص آن هستیم. تجهیزات ونک بوی تمیزی می‌دهند! پس انتخابی توام با رضایت را با تیم مجرب ونک تجربه کنید.

البته ما در ادامه لیستی از قیمت های احتمالی و تعرفه های مصوب را برای شما عزیزان آماده کرده این و در لیست قیمت های زیر می توانید از قیمت های ارائه شده از اتحادیه لوله بازکنی تهرانپارس ها را مشاهده نمایید.

قیمت های این مرکز دقیقا مطابق با نرخ های اتحادیه بوده و حتی در ساعات شب هیچگونه افزایش قیمتی را تجربه نخواهید کرد و قیمت های ما بصورت پایه از 150 هزار تومان آغاز می شود.

ارائه تضمین خدمات با تخفیف مخصوص لوله بازکنی ونک تهران

کلیه خدمات آرمان لوله جهت رفع گرفتگی لوله، دارای گارانتی بوده و در صورت باز نشدن وجه استرداد خواهد شد و البته 15% تخفیف در منطقه ونک برای شهروندان در نظر گرفته شده است.

همه خدمات آرمان لوله در منطقه ونک بصورت شبانه روزی است

این مرکز با داشتن بیش از 12 سال سابقه در زمینه باز کردن لوله ها با دستگاه و روش دستی، در حال حاضر در این منطقه شعبه داشته و با دارا بودن 10 نیرو بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات لوله بازکنی است.

4.3/5 - (7 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس آرمان لوله