لوله بازکنی پونک

لوله بازکنی پونک

در هر لحظه ممکن است منزل یا ساختمان آپارتمان شما، گرفتگی لوله‌ های فاضلاب مشکل ایجاد کند و نیاز به تخلیه چاه داشته باشید. لوله بازکن پونک با کادری مجرب و کار آزموده و با سرویس دهی شبانه روزی، آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز و محترم در سرارسر تهران می‌باشد.

لوله بازکن پونک با تجربه بالایی که دارد توانسته است، رضایت مشتریان خود را کسب کند و در زمینه‌ های باز کردن راه فاضلاب و باز کردن راه لوله‌ های گرفته شده خدماتی به شما همشهریان عزیز ارائه دهد.

لوله بازکنی در پونک

لوله باز کنی فرآیندی است که هنگام گرفتن لوله‌های فاضلاب از طریق دستگاه ژنراتوری که معمولا با دینام کار می‌ کند و به برق شهری متصل می‌ شود. در این دستگاه یک فنر لوله‌ ای در متراژ های دو تا ده متر و در قطر های مختلف بسته به متراژ لوله فاضلابی که با هر نوع گرفتگی مانند اشیاء، چربی و… دچار بحران و مشکل شده باشد است و توسط فردی که در این  زمینه تخصص کامل دارد، راه‌اندازی می‌ شود و با استفاده از این دستگاه عامل گرفتگی لوله فاضلاب برطرف می‌شود و راه لوله باز می‌ شود و البته شما عزیزان با تخفیف ویژه برای لوله بازکنی آرمان لوله حتی نباید نگران قیمت ها باشید.

تخلیه چاه ارزان لوله بازکن پونک

تخلیه چاه ارزان لوله بازکنی پونک
تخلیه چاه ارزان لوله بازکنی پونک

در اکثر اوقات در خانه‌ هایی که قدیمی هستند چاه فاضلاب زود به زود و سربع پر می‌ شود که این موضوع سبب شده است که مالکان خانه، تصمیم به حفر چاه جدید بگیرند.

فاصله آرمان لوله به محله شما 1.2 کیلومتر
ساعت کار این مرکز شبانه روزی همه روزه
سابقه کار متخصص 12 سال سابقه
شرح خدمات این مرکز خدمات لوله بازکنی منطقه پونک تهران
قیمت فنرزنی لوله 140 هزار تومان

لازم است بدانید که علت دلیل اصلی گرفتگی چاه وجود اجسامی مانند مو، صابون و … می‌باشد و در اکثر اوقات با عوارضی مانند سوسک، پشه و مگس همراه است که قطعا بوی بدی دارد. اما جای هیچ نگرانی نیست، زیرا تیم حرفه‌ ای و قدر لوله بازکن پونک به طور صد درصد و تصمینی مشکل فاضلاب شما را برطرف می‌ کند.

حفر چاه در محدوده لوله بازکن پونک

حفر چاه در محدوده لوله بازکنی پونک
حفر چاه در محدوده لوله بازکنی پونک

حفر چاه به معنی کندن زمین جهت مقاصد خاصی گفته می‌شود. چاه سوراخ و حفره‌ ای عمیق است که از سطح زمین تا داخل زمین ( بستگی به ارتفاع دارد) که پوسته زمین نام دارد حفر می‌ گردد. چاه ها بر اساس روش: عمق، حفاری و نحوه بهره برداری که دارند دسته بندی می‌ کنند.

لوله کشی پونک

لوله کشی انواع گوناگونی دارد که شامل: لوله‌های فلزی، سیمانی و پلاستیکی می‌شود. نصب این لوله‌ها به منظور انتقال گاز‌ ها، مایعات و در بعضی مواقع جامدات در اندازه کوچک گفته می‌ شود. لازم است بدانید شیرفلکه‌ ها هم جزئی از سیستم لوله کشی را تشکیل می‌ دهند و در بر می‌ گیرند.

رفع بوی بد فاضلاب

امروزه به دلیل زیاد شدن تعداد خانه‌ های آپارتمانی با متراژ کم و داشتن سرویس بهداشتی‌های کوچک، این موضوع سبب شده است که بوی بد فاضلاب به داخل منازل راه پیدا کند و منجر به ناراحتی افراد ساختمان یا خانه شود. بوی بد فاضلاب  نشان دهنده نشت گاز فاضلاب است که این بو می‌تواند دائمی یا به صورت موقت باشد و در مواقع خاص به مشام برسد.

بوی بد فاضلاب می‌تواند از حمام، آشپزخانه یا سرویس بهداشتی و جاهای دیگر مختلف ساختمان بیرون بزند و به مشام افراد برسد. در چنین شرایطی اکثر افراد ساده ترین راه‌ را که استفاده از محصولات تمیز کننده و جرم گیر است استفاده می‌ کنند. این روش راه لوله‌ها را تمیز می‌ کند اما استفاده از آن به صورت مداوم باعث پوسیدگی لوله‌ های فاضلاب  می‌ شود.

شماره تلفن لوله بازکنی پونک

جهت تماس با ما می‌توانید روی لینک “ارتباط با ما” کلیک کنید یا با شماره 09129723510 تماس بگیرید.

در آوردن اشیاء از لوله

یکی از مشکلات رایج در ارتباط با چاه توالت، افتادن اشیاء به داخل آن است که گریبانگیر افراد می‌ شود و برای آن‌ ها دردسر ساز شده است. وسایل قیمتی مانند طلا، تلفن همراه و کارت عابربانک که هنگام استفاده از سرویس بهداشتی از دست افراد سقوط می‌ کند و به داخل چاه توالت می‌ افتد مشکلی جدی است که به ناچار باید حتما آن‌ ها را توسط  سرویسکاران  مجرب از طریق لوله بازکن بیرون آورد.

حتی اگر اشیاء افتاده شده در چاه توالت قیمتی هم نباشد، امکان این را دارد که در آینده باعث ایجاد گرفتگی داخل لوله شود، پس در چنین وضعیتی حتما به لوله بازکنی سعادت آباد مراجعه نمایید تا مشکل شما را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن برطرف کند.

تشخیص دادن ترکیدگی لوله

تشخصیص ترکیدگی لوله سینک ظرف‌ شویی یا حمام و لوله‌‌ های دیگر منزل و سختمان آپارتمانی، این روزها با استفاده ازبهترین دستگاه‌ ها وبا کیفیت‌ ترین ابزار آلات لوله بازکن پونک به حدی آسان و دقیق انجام می‌ شود که در سریع ترین زمان ممکن می‌ توان محل دقیق نشتی لوله را تشخیص داد و مشکل شما را برطرف کرد.

قیمت لوله بازکنی در پونک تهران

قیمت لوله باز کنی پونک تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور مثال قیمت گرفتگی لوله فاضلاب یک ساختمان مسکونی چند ده واحده با یک منزل حیاط دار متفاوت است. طبیعتا اگر لوله‌های ساختمان آپارتمانی بگیرد، آسایش و آرامش چندین خانواده از بین ‌ می‌رود، خدمات لوله بازکن پونک علاوه بر این که به صورت معمولی قابل ارائه و اجرا است، شما می‌توانید لوله بازکن سریع هم درخواست کنید، تا لوله بازکن در زمان کوتاه تری خود را به محل گرفتگی لوله برساند و آن را مورد بررسی قرار دهد و در نهایت مشکل را برطرف کند.

قیمت لوله باز کنی از عوامل بسیار مهم در انتخاب فرد جهت لوله بازکن است. اکثر افراد به دنبال لوله بازکن با قیمت ارزان هستند، فارغ از این که در لوله بازکن ارزان، امکان دارد فردی که متخصص است از شما درخواست تهیه و انجام برخی امور را داشته باشد.  در بعضی از لوله بازکن‌ های ارزان قیمت راه لوله را با فنر باز می‌کنند که باعث می‌ شود، نیاز چندین و چند باره به لوله بازکنی مرزداران پیدا کنید.

در نتیجه لوله بازکن پونک با قیمتی مناسب در اختیار شما عزیزان است تا مشکلات شما را در جهت گرفتگی لوله به بهترین شکل ممکن برطرف کند.

مزیت‌های لوله بازکن پونک

مزیت لوله بازکنی پونک
مزیت لوله بازکنی پونک
 • از بین بردن بوی بد فاضلاب
 • رفع گرفتگی راه ورودی حمام و وان و تخلیه آن
 • باز کردن گرفتگی سینک ظرف‌ شویی در آشپزخانه با لوله بازکن پونک
 • باز کردن گرفتگی راه لوله فاضلاب دستشویی
 • باز کردن چاه و گرفتگی توالت فرنگی

لوله باز کنی سیار چیست؟

لوله بازکن سیار شامل خدماتی می‌ شود که شخص متخصص لوله باز کن برای انجام دادن خدمات لوله بازکن در زمان کوتاه تر و سرعت بیش‌تری به محل و خانه شما می‌آید. بهتر است بدانید لوله بازکن در طبقه بندی خدمات فوری قرار گرفته است، پس به همین دلیل عده‌ای از مردم لوله بازکن سیار را انتخاب و ترجیح می‌ دهند.

ارائه خدمات تخصصی لوله بازکنی پونک تهران آرمان لوله

بدون شک همه شهروندان ساکن در محدوده پونک تهران به دنبال مراکز تخصصی و حرفه ای می باشند که حداقل در این محدوده دارای شعبه و آدرسی مشخص باشد! به این دلیل که در صورت هرگونه مشکل بتوانند به راحتی با مرکز ارتباط برقرار نمایند و مشکلات احتمالی را جهت رفع اطلاع دهند. ما نیز در آرمان لوله با توجه به سابقه بسیار خوب خود در زمینه لوله بازکنی پونک تهران همواره در تلاش هستیم که علاوه بر ارائه تخفیف های ویژه، کاری با کیفیت را برای شما عزیزان در پونک انجام دهیدم.

لوله بازکنی پونک تهران

در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با مرکز تماس آرمان لوله ارتباط برقرار نمایید و بصورت شبانه روزی با شماره 09129723510 تماس حاصل فرمایید. کلیه خدمات ارائه شده در زمینه رفع گرفتگی لوله های فاضلاب شما عزیزان با دستگاه تمام اتوماتیک فنر زن لوله باز خواهد شد تا در کمترین زمان لوله ها باز شوند.

در سال 1401 و فروردین تا تیر ماه میتوانید از 15% تخفیف بهرمند شوید و در محدوده خدماتی آرمان لوله یعنی پونک بصورت شبانه روزی از این قیمت های مناسب بهرمند شوید. بسیاری از شهروندان با استفاده از اسید لوله بازکن استفاده میکنند و از مضراب شیمیایی آن اصلا اطلاع ندارند و ما به آنها پیشنهاد می دهیم در صورت استفاده از اسید لوله بازکن اقدام به زدن ماسک و باز کردن درب و پنجره ها می باشد.

نتیجه‌گیری

لوله بازکن پونک با ارائه خدمات با کیفیت و درجه یک به صورت شبانه روزی آماده خدمت به شما عزیزان است. پس هنگام مواجه شدن با گرفتگی لوله فاضلاب یا لوله‌ های دیگر منزل خود با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در سریع‌ ترین زمان ممکن به منزل شما آمده و مشکل گرفتگی لوله یا چاه فاضلاب شما را حل کنند.

ارزانترین لوله بازکنی در محدوده پونک تهران

به جرات می توان گفت که آرمان لوله جزو برترین و ارزانترین مرکز خدمات لوله بازکنی می باشد که در محدوده پونک فعالیت دارد و با تخفیف های ویژه در سال 1401 بصورت شبانه روزی همراه شما عزیزان می باشد.

خدمات شبانه روزی و 15% تخفیف در سال 1401 هدیه شماست

این مرکز همه روزه بصورت شبانه روزی خدمات دارد و با شماره 09129723510 در هر ساعت از شبانه روزی در خدمت شما عزیزان بوده که بصورت تضمینی کار را با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می دهد.

4.1/5 - (7 امتیاز)

3 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی پونک»

 1. عابدی وحید

  سلام بنده با اسید لوله بازکن مقداری تونستم گرفتگی لوله رو رفع کنم و البته با تماس با شما ممنونم که ۵ دقیقه وقت گذاشتین و بنده رو راهنمایی کردین در رابطه با اسید لوله بازکن پونک شبانه روزی. ما در محدوده پونک تهران هستیم و با این که ساختمان نوساز هست لوله فاضلاب غیر اصولی کشیده شده و باید بیشتر رعایت کنیم که نگیره لوله ها. از آرمان لوله ممنونم. بدون شک قیمت های مناسبی دارید و برخورد شما خیلی خوب است.

 2. مرتضی اسدی

  با توجه به بروز بودن دستگاه های لوله بازکن و همچنین برخورد بسیار خوب کارکنان آرمان لوله و البته با رعایت بسیار مناسب پروتکل های بهداشتی واقعا استفاده از خدمات این مرکز رو پیشنهاد میکنم. بنده راضی بودم. در روز بارانی خیلی زود تشریف اوردن و هیچگونه افزایش قیمتی هم نداشتن و مطابق با تعرفه اتحادیه لوله بازکن ها کار مارو انجام دادن. منزل ما ۱۰۰ متره و لوله ها از سه جا گرفته بود که با استفاده از فنر اقدام به باز کردن لوله ها کردن. ممنونم از این مجموعه حرفه ای.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس آرمان لوله